Uvoľnite svoje sexuálne napätie


Nahromadená sexuálna energia dokáže s človekom narobiť divy a bohužiaľ, v tom najviac negatívnom zmysle slova. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na to, ako ju efektívne a príjemne odbúrať a taktiež na to, ako zistiť, že vaše problémy pramenia práve z nahromadeného sexuálneho napätia vo vašom vnútri. Verte, že to môže byť naozaj, ale naozaj veľmi nepríjemné.
 Muž v modrej košeli drží v ruke žiarovku.jpg

Dva odbúravače sexuálneho napätia

 

  1. Sex– Je logické, že samotný sex dokáže pomôcť https://pocasie.aktuality.sk/dlha-ves/ najlepšie. Ak si však myslíte, že „päťminútovka“ pomôže zásadným spôsobom, ste na omyle.
  2. Erotic massage bratislavatantra.sk– veľmi dobrý spôsob! Prečo? Pretože masáž netrvá päť ani desať minút, ale omnoho dlhšiu dobu, nahromadené sexuálne napätie, teda môžete zo seba dostávať pomaličky. Pri erotickej masáži máte istotu, že zo seba dostanete aj tie najukrytejšie zvyšky nahromadenej energie.

 

Masáž je efektívnejšia

 
Trošku sme to už naznačili, no ešte raz. Erotická masáž v spojení so sexom, je v tomto smere naozaj najlepšou voľbou. Ak je toho vo vás nahromadeného príliš veľa, rýchly sex nepomôže. Erotická masáž je dostatočne dlhá, dostatočne vzrušujúca a je naozaj veľmi efektívna.
Masáž si môžete dopriať doma alebo sa nechať masírovať v profesionálnom masážnom salóne. Nevýhodou salónu je hlavne to, že si na konci nemôžete užiť sex. Masérky totiž neposkytujú sexuálne služby, ale výhradne erotické masáže. Ak teda máte vedľa seba ženu alebo muža, ktorý vás rád vymasíruje, určite si vyberte túto možnosť.Žena s blond vlasmi si hryzie do prsta a leží na posteli.jpg
 
Málo sexu a veľa stresu
 
Prvým varovným signálom, pri ktorom by ste sa mali nad erotickou masážou zamyslieť, sú obdobia vo vašom živote, kedy je toho na vás veľa a navyše nemáte čas na sexuálne radovánky. Nahromadená sexuálna energia môže spôsobovať aj také problémy, ako sú trvalé a silné migrény, tráviace problémy, zvýšená nervozita, slabosť celého tela a dokonca i zvýšený krvný tlak či cholesterol.