Sprchové zásteny podľa vašich predstáv

Sprchovanie či kúpanie vo vani patrí k bežnej dennej hygiene súčasného človeka. Donedávna sme dávali prednosť vaniam, ktoré boli súčasťou každej kúpeľne v byte, ktorý sme si kúpili. Sprchovacie kúty sa stali obľúbenejšie až neskôr a dnes im dávame väčšinou prednosť pred tradičnými vaňami.

Ušetrite tam, kde to nebolí

Súčasná generácia sa dostala so situácie, keď musí viac dbať na ekológiu a životné prostredie, musí viac šetriť, pretože životná úroveň stúpa, náklady na život sa značne zvýšili a narastajú ďalej. Viac platíme za energie či vodu, ktoré používame a spotrebujeme, a tak je namieste zamýšľať sa nad spôsobmi, ako to zvládnuť a ich výšku ustriehnuť na úrovni, ktorú dokážeme pokryť. Jednou z možností je skúsiť to tam, kde to bude mať najmenší dopad na bežný život rodiny a zásadne ho negatívnym spôsobom neovplyvní. Možno je načase vymeniť vaňu za sprchovací kút, čím sa dá ušetriť dosť veľa energie a vody, čo sa, samozrejme, odrazí aj na našich peňaženkách.

kúpelňa, zrkadlo

Dvere už nepotrebujete

Na trhu je mnoho ponúk s rozličnými typmi sprchovacích kútov, pre ktoré sa môžete rozhodnúť. V súčasnosti sú veľmi obľúbené sprchové zásteny, ktoré oddelia priestor sprchy od ostatnej časti kúpeľne a vyrobené sú zo skla. Hovoríme o jednoduchej sklenenej zástene Lmmont bez rámu, ktorá je momentálne veľkým hitom. Pôsobí elegantne a je súčasťou takzvaného walk-in systému sprchovacích kútov, čo v preklade znamená, že tam chýbajú dvere. Sú to jednoduché systémy a ich dizajn je vhodný do každého interiéru, záleží na tom, aký typ skla si vyberiete. V ponuke sú číre, ultračíre sklá, pieskované, matované, farebné či grafosklo.

Kúpeľňa, dvere

Ak už máte dosť vašej starej sprchy so závesom alebo sa chcete zbaviť vane, ktorá už doslúžila, spoľahnite sa tento jednoduchý, ale elegantný a moderný štýl, ktorý je zárukou, že vaša kúpeľňa bude pekná, funkčná a váš každodenný rituál bude pre vás radosťou.