Erotické služby v salónoch

Masážou dnes existuje celý rad. A rovnako tak, ako si možno vyberať z mnohých druhov športových či relaxačných, možno vyberať i medzi erotickými. V dnešnom príspevku sa zameriame na najčastejšie či najobľúbenejšie erotické masáže.

Než si začneme rozprávať o jednotlivých typoch erotických masáží a erotických službách, musíme konštatovať, že aj tie erotické rovnako, ako všetky iné majú blahodarný vplyv na ľudské zdravie. A to ako po fyzickej, tak psychickej stránke. Vždy ide o hýčkanie tela i ducha. Cieľom je uvoľnenie a navodenie pocitu pohody. Z erotických masáží môžete vyskúšať masáž pre mužov či ženy, ale aj pre páry. Vybrať si možno tiež, čím a kým chcete byť masírovanie vrátane spôsobu.

masáž

 

mydlová masáž

Je veľmi príjemná masáž vykonávaná za pomocou mydla, ako už samotný názov – mydlová masáž prezrádza. Používané je špeciálny mydlo, ktoré krásne vonia a je klzké, čo umocňuje zážitok z dotykov masérky. Kĺzať po vás môže nielen pomocou rúk, ale celého svojho tela.

Nuru masáž

Nuru masáž, sa vykonáva pomocou špeciálneho gélu, ktorý je rozohriaty a príjemné teplo prestupuje celé vaše telo. Jedná sa o japonskú relaxačnú techniku, pri ktorej na vás čakajú nevšedné zážitky pridelený pre erotikou. Gél masérce umožňuje, aby po vás svojím telom kĺzala.

 

model-1210198_1920

Masáž tenga vajíčkom

Táto masáž je určená pánom. Máte možnosť vybrať si aj vajíčko, ktorým vám masérka privodí tie najlepšie erotické zážitky. Vajíčko slúži k dráždeniu penisu. Vnútri je každé vajíčko iné štruktúry.

Erotická masáž pre páry

Máte dojem, že sa k vám do vzťahu vkradol stereotyp a chcelo by to trochu erotického korenia? Potom si môžete buď kúpiť erotické hračky a pustiť uzdu fantázii alebo vymeniť domáce prostredie za niečo nové a zamieriť na erotickú masáž do salónu. Tu je trochu priestor pre fantáziu a je možné si vybrať, akým spôsobom masáž oboch partnerov bude prebiehať.